И wиш И цоулд грасп wхат гоес тхроугх мы браин. И wилл невер кноw, евер, И ам доомед то тхис тиме, тхис спаце. Ит ис алл енцлосинг ме. Wхы до пеопле ацт тхис wаы, И донт ундерстанд. Wхы цаньт тхе wорлд бе дифферент, хаве И доне анытхинг то писс офф еверыбоды?

Ис ит поссибле тхат и wилл алwаыс бе цонфусед анд унабле то ехпресс мы феелингс??? Иф год ис реал wхы wоулд хе маке ме тхис wаы, фор тхе маттер оф фат, wхы wоулд год маке пеопле деформед анд бад, иф хе ис алмигхты анд алл кноwинг. Год хас фаилед ме. И хаве цреатед тхис паге со И цан юст рант анд wрите wхатевер И феел лике. И до кноw хоw то реад ин тхе цыриллиц алпхабет... И wант то леарн руссиан, бут фор ноw И wилл солелы wрите енглиш wитх а дифферент алпхабет. И цаньт аццепт тхат тхис ис реал лифе, ит муст бе а симулатион анд И ам нот киддинг. Ыестердаы И стаыед уп тилл лик 5 ам wатчинг думб видеос оф пхинеас анд ферб сонгс он мы цомпутер. Wхы wоулд аны ратионал хуман беинг до тхис, И хадньт слепт тхе нигхт бефоре. И дид тхис то мыселф И селф саботагед мыселф. Wхы!!! wхы муст и бе лике тхис. И доньт кноw wхат И wант wитх лифе анд И доньт евен wорк то тры анд феел цонтент wитх ацадемиц суццесс.. И wиш И wас деад, сомеоне елсе, бут И ам леанинг тоwардс деатх. Wилл мы фуцкинг хеарт евер рест, wилл И евер бе тхе оне ин цонтрол оф мы оwн ацтионс? И до нот белиеве тхат тхис ис хуманлы поссибле, И муст бе соме сорт оф ехперимент. И муст бе соме цруел ехперимент, то тест тхе цонсеqуенцес оф суч ацтионс, то ундерстанд хоw хуман цивилизатион усед то бе. И доньт кноw, то ундерстанд то wхат поинт И wилл ацт ас иф мы лифе wереньт а симулатион. Фор алл И кноw еверыоне ис маде уп, анд тхат wоулд сум уп а лот оф мы иссуес анд ехплаин лотс стуфф ин мы лифе... И до тхинк еверыоне ис фуцкинг фалсе, бут оф цоурсе И wоньт ацт рецклесслы, И ам аwаре тхат иф тхис ис индеед а ситуатион тхеы wоулд алсо wант то студы мы реацтион то негативе цонсеqуенцес со И wилл кееп ацтинг аццординг то тхеир рулес. Отхер тхинг тхат писсес ме офф ис хоw И леарнед анд меморизед тхе цыриллиц алпхабет со фаст бут И цаньт ундерстанд анытхинг фром счоол!!! Ит ис нот фаир, Иьве саид ит маны маны тимес бут ит исньт фаир. И цан литераллы рецалл мост оф тхе плотс фром алл тхе пхинеас анд ферб еписодес бут И цаньт рецалл wхат И леарнед ыестердаы ин пхысицс цласс. И фуцкинг хате тхис. Тхис паге wилл бе юст рантинг, со тхатьс wхы ит ис ин анотхер алпхабет, бецаусе тхат wаы мост пеопле wоньт ботхер то ундерстанд wхат И ам wритинг.

И хаве беен wалкинг ароунд, обливиоус то еверытхинг, анд И wилл паы тхе прице оф игноранце

И цаньт таке ит И цаньт, И ам боунд то фуцк уп, ит ис алл wриттен И кноw И ам нот мыселф! ит ис цруел wхат и хаве беен турнед инто, нободы wилл царе wхат хаппенс И ам юст леттинг wхатевер И тхинк цоме оут. Ит ис нот ок, нот окаы, сицк сицк ретардс сее ме црумбле! Дамн ыоу! Wхы ме, wхы ит ис ме. wхы ме, иф wе аре маны wхы ме!!! И мeан, ит доес маке сенсе, ит ис перфецт, а перфецт фуцк уп бут дамн ыоу! Хоw даре ыоу тхwарт ме, хоw даре ыоу гиве ме феелингс анд маке ме а социал хандицап!

_____________

Wхы wоулд аныоне до тхис то ме, wхат цоулд поссиблы бе тхе юстифицатион фор тхис? Wхы хаве мы парентс доне тхис то ме. Тхеы приде тхемселвес саыинг тхат тхе лифе ехпериенцес И хад маде ме смартер анд ан интеллецтуал бут И дисагрее! И доньт феел смарт ат алл, ор лике ан интеллецтуал, И юст феел лике тхе wаы И сее лифе ис цомплетелы wронг анд тхwартед. И доньт лике хоw И турнед оут то бе менталлы, хоw мы персоналиты хас молдед инто тхис. Фор нормал пеопле мы лифе ехпериенцес пробаблы wоулдньт бе тхат биг оф а деал, бут И хаве беен диагносед wитх мултипле тхингс анд маыбе ливинг а wеирд лифе оф травелинг тхе wорлд анд дифферент цултурес wасньт тхе бест фор мы браин. И цаньт идентифы wитх аны плаце, Иьм ан оутсидер ин мы оwн цоунтры, ан оутсидер wхере И спент тхе паст 6 ыеарс, ан оутсидер еверыwхере, И wиш wереньт лике тхис. И ам ан оутсидер ин тхе тоwн И wас борн, И доньт евен кноw хоw ит лоокс. И ам ан оутсидер то тхис плаце, мы аццент доесньт матч тхеирс, ацтуаллы мы аццент доесньт матч аныоне елсеьс бецаусе И дидньт спенд еноугх тиме аныwхере то тхе поинт ан аццент аппеаред, мы аццент доесньт матч мы парентьс ботх ме анд мы бротхер хаве wеирд аццентс. Wе доньт хаве аны религион, аны традитион, анытхинг ат алл. Мы мом доесньт евен царе абоут биртхдаыс анд холидаыс, wе целебрате тхем оурселвес. Анд ноw И ам хере, алоне, нободы релатес то wхат И саы. Ат леаст нободы адмитс то.

И wиш И цоулд саы тхат а цертаин плаце ис мы плаце, бут ит исньт . И wиш И цоулд саы тхат, тхис ис мы тоwн, И кноw ит, И кноw итс пеопле, И кноw мы неигхборс. Бут итьс wронг. И кноw тоо маны тоwнс анд плацес. И хаве беен мултипле пеопле ин маны плацес анд ит хуртс. Анд тхе wаы И wант то йоин социеты хас беен шаттеред. Ноw И юст wант то леаве тхис плаце, то финд сомеwхере то гет лост анд бе инвисибле. И еитхер wант тхингс 100% оне wаы ор анотхер! Нот миш маш оф тхингс! И цаньт таке тхе wаы И хаве бецоме, тхе фацт тхат тхе хуман роам оф лифе ис нот ехцитинг wхатсоевер анд еверы даы И лосе мы хопе а литтле бит море. И доньт тхинк мы парентс wилл евер реализе wхат тхеы хаве турнед ме инто. И бет тхат wхен И килл мыселф тхеы wоньт финд анытхинг. Тхеыьлл алwаыс wондер wхы тхе хелл И диед, евен тхоугх еверыдаы И шоутед хоw муч И хате ехистинг анд цаньт таке тхе паин оф бреатхинг ин тхис wорлд. И муст саы, И ам нот сорры аныморе.

_____________

И доньт тхинк И белиеве ин анытхинг аныморе. Ит тоок ме а лонг тиме то реализе тхат И ацтуаллы доньт холд белиефс овер анытхинг ат алл. Ит ис wеирд И гуесс, бут нот реаллы. Бут ит ис тхе трутх. И доньт кноw wхо И ам, И доньт тхинк Иьлл евер кноw. Ор маыбе И ам юст нободы, wхич wоулдньт бе тхат бад. И доньт кноw. И хаве но цлуе анд Иьлл пробаблы алwаыс бе цонфинед то мы оwн ментал цлосуре.

____________________

Фуцк щхат ыоу тхинк анд фуцк щхат ыоу хеард! фуцк фуцк фуцк фуцк фуцк фуцк. Ман Ман Ман!!! И щанна сее мы фаце он а миссинг ширт, еверытхинг И до ис геттинг михед анд цонвулутед, щхат ис щронг щитх ме, И алщаыс кнещ И хад тхис иссуе евен щхен И щас а литтле кид И кнещ тхат И хад тхис иссуе, И ам со фуцкед со со со фуцкед. И хопе мы дад фуцкинг регретс хавинг ме. И хопе хе щишес хе хад абортед ме.